• Olympiáda z anglického jazyka

• Dňa 16.1.2019 nás reprezentoval Maroš Benda, žiak III.B triedy, v okresnom kole Olympiády z anglického jazyka. Umiestnil  sa na krásnom 2. mieste. Gratulujeme Maroš a ďakujeme za reprezentáciu. Sme radi, že naši žiaci sú zruční nielen v odborných predmetoch, ale dosahujú vynikajúce výsledky aj v cudzom jazyku.

• Stolný tenis

• 10. 1. 2019 sa konalo okresné kolo v stolnom tenise, kde sa zúčastnila aj naša škola. Pri účasti troch škôl z celého okresu chlapci ukončili turnaj víťazne a následne postúpili na krajské kolo do Krupiny. Reprezentovali nás Michal Caban, Dominik Šmiheľ a Dávid Štubniak všetci z III.A a z I.B Jakub Hazucha. Chlapci gratulujeme a držíme palce na kraji. Ďakujeme za reprezentáciu...