• Okresné kolo vo Futsale

• Dňa 10. 12. 2018 sa na našej škole organizovalo Okresné kolo vo Futsale. Reprezentovali nás žiaci ako Kevin Lavrík, Roland Galčík, Samuel Geschwandtner, Peter Ustaník, Jozef Blaho, Michal Caban, Andrej Urgela, Dominik Molčan a bránil Šimon Bubelíny. Chlapci vybojovali 2. miesto. Gratulujeme a ďakujeme za reprezentáciu...

• Čas pomáhať tým, ktorí to potrebujú viac než my.

• Mikuláš

• Ako to už tradične býva, Mikuláš chodil so svojimi pomocníkmi po triedach a rozdával sladkosti. Všetci žiaci, učitelia, aj majstri boli veľmi dobrí, a preto bola sladká odmena prichystaná pre každého z nich.

• Erasmus+ Třinec

• 3.12.2018 Posledná mobilita v Erasmus+ začala cestou do Třinca. S úsmevom na tvári, kufrom plným rezňov, rybacích konzerv z domu a samozrejme batožiny. Čo nás čaká je len v teoretickej rovine, ale zajtra na ostro do prevádzok ako naši partnerskí hutníci z SOŠ TŽ Tŕinec. 5 našich štvrtákov hutníkov operátorov zbiera skúsenosti pri výrobe železa, ocele, koľajníc, drôtu a iných hutníckych polotovarov. Ááhojte .

5.12.2018 Po práci na pracoviskách v TŽ sme okúsili atmosféru DOD SOŠ Třineckých železáren Třinec. Súčasťou bola aj autogramiáda hokejistov HC OCELÁŘI TŘINEC (tak sme si dali spoločné foto), možno budú majstri ČR. V piatok im fandíme priamo vo Werk aréne v Třinci.

Ako sme sľúbili tak sme aj splnili. V piatok po práci na hokej. Oceláři Třinec - Piráti Chomutov 4:1 Určite sme dobre fandili. Atmosféra jedinečná.

V sobotu ako všetci pred vianocami - nákupy v zamračenej Ostrave a prechádzka po Moste lásky (Čo ak nejakú budem uzamykať tu??)